+90 216 395 78 79
Türkçe English

Kurumsal

Dost-Ak İnşaat 21 yılı aşkın sektör deneyimi,Referansları ve iş deneyimleri ile saygınlığını kanıtlamış bir kuruluştur.

Arsa,Proje,İnşaat ve pazarlama ögelerini tek bir platformda toplayarak ürettiği projeler,araziye değer katmakla kalmamış,her bir proje eşsiz bir yatırım aracı olarak hızla ve yüksek oranda değer kazanmıştır.Dolayısıyla yatırımcılarından aldığı güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Hayatı şekillendiren projeler sunarak,hayal edebileceğiniz tüm güzellikleri en ince ayrıntısına kadar yerleştiren,insan merkezli,en kullanışlı,en modern,en estetik evler için araştırma çalışmaları yapan ve yeni binaları yatırımcılarına çok uygun fiyatlara sunarak,gayrimenkulü alırken kazanmalarını sağlayan sistemiyle sektörde öncüdür.

Vizyon

Dost-Ak İnşaat; müşterilerini; işlerini kendisine emanet etmiş iş ortakları olarak görerek; karşılıklı güven, sadakat ve işbirliği ortamında bu değeri geliştirmek için var gücüyle çalışır.

İnşaat ve Gayrimenkul geliştirme alanlarında, faaliyet gösterdiği bölgelerde müşterilerinin ve toplumun ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek doğru çözümleri uygun maliyetlerle sunmaktır. Böylelikle mevcut faaliyet alanlarında lider firmalardan biri olarak inşaat firmaları içinde ilk 10’da olmayı hedeflemektedir.

Misyon

Paydaşların dengeli memnuniyeti (İşveren/Müşteri, Çalışan, Tedarikçi, Hisse Sahipleri, İdari kuruluşlar)

Dürüst, güvenilir, verdiği sözden bir fazlasını yerine getirmek

Kaliteli yaşam merkezleri üretmek

Çağdaş yaşam kültürüne sahip olan kişileri bir araya toplamak

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak

Geleneksel değerleri koruyarak sektöründe önder olmak

Teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi çözümlerle kaliteyi ve konforu arttırmak

Toplumun yaşam, istihdam, ulaşım ve ihtiyaçlarından doğan inşaat projelerini, müşterileriyle uzun soluklu iş ortaklıkları kurarak, çevreye duyarlı bir şekilde hissedarlarına, çalışanlarına ve faaliyet gösterdiği bölge ekonomilerine zenginlik ve değer katarak hayata geçirmek.

 

Copyright © 2016 Dost-Ak İnşaat Yapı Teknik
Tüm Hakları Saklıdır.